Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Dane kontaktowe

Poniżej podajemy najczęściej zadawane pytania. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed kontaktem. Być może odpowiedź która Cię interesuje już tu jest.

Jak dokonać płatności?

W związku z powtarzającymi się pytaniami pragniemy wyjaśnić, że opłat można dokonać bezpośrednio w trakcie procesu rejestracji. Jeśli ktoś nie dokonał tej czynności od razu, to na podany w procesie rejestracji adres e-mail otrzymał wiadomość z linkiem do dokonania opłaty w późniejszym terminie.

Czemu nie dostałem maila z linkiem do płatności?

Bardzo prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek oraz folderów SPAM, do których wiadomość mogła omyłkowo trafić.
Jeśli nie możecie odnaleźć maila to proponujemy dokonać rejestracji ponownie. Usuniemy powielone wpisy.

Jak uzyskać numer konta?

Żeby uzyskać numer konta należy podczas rejestracji wybrać opcję płatności "Druczek płatności / Przelew z innego banku". Z tym wydrukiem będziecie mogli pójść na pocztę i dokonać płatności, lub przelać pieniądze w inny sposób.

Dokonałem przelewu wczoraj w nocy jeszcze przed zmianą stawki opłaty startowej, czemu nie mam potwierdzonej rejestracji?

Wiążąca dla nas jest jedynie data księgowania środków na naszym koncie na podstawie której system odnotowuje płatności. Data wykonania przelewu nie jest podstawą do odnotowywania płatności w systemie rejestracji.
Polecamy przede wszystkim korzystanie z formularza płatności elektronicznych, które są księgowane w pierwszej kolejności przez nasz system.

Jak otrzymać fakturę?

Jako stowarzyszenie nie wystawiamy faktur. Istnieje natomiast możliwość otrzymania rachunku za dokonane opłaty startowe. W tym celu należy: zapisać się poprzez formularz rejestracyjny, dokonać płatności elektronicznej, przesłać dane do rachunku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją za których uczestników ma być wystawiony

Kontakt

Adres:
ul. Szosa Chełmińska 75, 87-100 Toruń, POLSKA
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Związek TKKF z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Chełmińska 75, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). Toruński Związek TKKF informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest Toruński Związek TKKF. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez Toruński Związek TKKF z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Chełmińska 75, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).